Dochodowy obiekt komercyjny w Cieszynie na sprzedaż.

Dodane: 14 Wrzesień 2021 08:48
4 dni temu


Zdjęcia
Dochodowy obiekt komercyjny w Cieszynie na sprzedaż.
Opis nieruchomości:
Dochodowy obiekt aktualnie użytkowany jako tanie noclegi / pensjonat-hotel / położony w terenie miejskim przy jednej z głównych ulic wjazdowych do miasta. Budynek został odświeżony - elewacje zewnętrzne pomalowane, w środku odmalowany, część nowych łóżek, montowane panele fotowoltaiczne. Obiekt posiada 4 kondygnacje : piwnice / częściowo podpiwniczony / oraz na pozostałych kondygnacjach 16 pokoi / 1-4 osobowych dla 54 osób / , 12 łazienek /z kabinami prysznicowymi / , kuchnia, sala konferencyjna lub jadalnia. Budynek położony na działce o powierzchni 1572mkw, która jest ogrodzona i posiada pełne uzbrojenie. Parking na 8 samochodów oraz garaż na 3 miejsca. Stan prawny nieruchomości uregulowany, brak roszczeń oraz zadłużeń.

Dodatkowo można nabyć duży dom mieszkalny z lokalem użytkowym / 250mkw /,który jest użytkowany na przyjęcia weselne, rocznicowe. Nieruchomość położona w dobrej lokalizacji i z dobrym dojazdem. Cena i warunku sprzedaży do uzgodnienia. Szczegóły w naszej Kancelarii. POLECAMY.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie opisów czy zdjęć naszego autorstwa zabronione, zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 oraz ustawie o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993r.

Adres nieruchomości:
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie
Cena:
2 000 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
691181808
  Wysłanych zapytań: 1

Nieruchomości komercyjne biura i lokale w Bielsko-Białej - cena sprzedaży m2 [zł]


 Ogłoszenia Premium